High school student subscriptions

Vpišete se lahko s pomočjo mentorjev in organizatorjev na srednjih šolah ali posamično pri blagajni.

DVE PREDSTAVI VELIKEGA ODRA, ENA PREDSTAVA MALE DRAME IN ENA PO IZBIRI

  1. Simona Hamer Vse OK
  2. Lucy Prebble Učinek
  3. Charlie Chaplin Veliki diktator
  4. Predstava po izbiri – katerakoli predstava na Velikem odru Drame ali v Mali Drami. Vstopnico rezervirate in prevzamete pri blagajni z abonmajsko izkaznico.
Pridržujemo si pravico do spremembe programa. Vabljeni še k ogledu posebej za vas pripravljenih gledališko pedagoških vsebin, ki se nahajajo v zavihku Mlade Drame. 

Vrsta abonmaja in spored

1. JANUARY

THURSDAY

1. JANUARY

THURSDAY

Ernst Lubitsch

When I Was Dead

1. JANUARY

THURSDAY

5. JUNE

FRIDAY

5. JUNE

FRIDAY

Aleksej Nikolajevič Arbuzov

An Old-fashioned Comedy

5. JUNE

FRIDAY

Gregory Burke

Gagarin Way

5. JUNE

FRIDAY

Aldo Nicolaj

The Iron Class

28. SEPTEMBER

SATURDAY

Henrik Ibsen

Peer Gynt

18. OCTOBER

FRIDAY

John Millington Synge

The Well of the Saints

8. NOVEMBER

FRIDAY

Matjaž Zupančič

The Exorcists

21. DECEMBER

SATURDAY

18. FEBRUARY

TUESDAY

18. FEBRUARY

TUESDAY

26. FEBRUARY

WEDNESDAY

William Shakespeare

Timon of Athens

28. MARCH

SATURDAY

20. MAY

WEDNESDAY

Gregor Strniša

The Unicorn

2. OCTOBER

FRIDAY

William Shakespeare

King Lear

4. OCTOBER

SUNDAY

Jean-Baptiste Poquelin Molière, Vinko Möderndorfer

The Forced Wedding

18. DECEMBER

FRIDAY

19. DECEMBER

SATURDAY

Arthur Schnitzler

Anatol

15. JANUARY

FRIDAY

Ivan Cankar

Letters to Ana

3. MARCH

WEDNESDAY

2. APRIL

FRIDAY

8. MAY

SATURDAY

29. SEPTEMBER

WEDNESDAY

Milan Jesih

To Love

5. OCTOBER

TUESDAY

Dušan Jovanović

Antigone

15. OCTOBER

FRIDAY

Henrik Ibsen

Rosmersholm

22. DECEMBER

WEDNESDAY

18. JANUARY

TUESDAY

William Shakespeare

King Henry IV.

19. JANUARY

WEDNESDAY

François Boyer

Does God Bark?

23. MARCH

WEDNESDAY

Wolfgang Bauer

Change

25. MARCH

FRIDAY

William Shakespeare

Hamlet, Prince of Denmark

14. OCTOBER

FRIDAY

Vinko Möderndorfer

Hamlet and Ophelia

14. OCTOBER

FRIDAY

Dane Zajc

Grmače

30. NOVEMBER

WEDNESDAY

Dušan Jovanović

The Riddle of Courage

17. DECEMBER

SATURDAY

22. DECEMBER

THURSDAY

Tom Stoppard

Arcadia

4. MARCH

SATURDAY

Jean-Baptiste Poquelin Molière

Don Juan or The Feast of the Stone

5. MAY

FRIDAY

Eugène Ionesco

The Lesson

14. MAY

SUNDAY

Ivan Cankar

The Serfs

29. SEPTEMBER

FRIDAY

David Mamet 

Oleanna

30. SEPTEMBER

SATURDAY

Barbara Novakovič

Lo scrittore

25. OCTOBER

WEDNESDAY

Anton Pavlovich Chekhov

The Three Sisters

9. DECEMBER

SATURDAY

25. JANUARY

THURSDAY

Sophocles

Philoctetes

10. FEBRUARY

SATURDAY

Heiner Müller

Philoctetes

10. FEBRUARY

SATURDAY

3. APRIL

WEDNESDAY

12. APRIL

FRIDAY

Barbara Novakovič

Emilia

2. JUNE

SUNDAY

John Osborne

Look Back in Anger

28. SEPTEMBER

SATURDAY

Georges Feydeau

A Flea in Her Ear

6. OCTOBER

SUNDAY

12. OCTOBER

SATURDAY

Draga Potočnjak

The Butterfly Dance

13. DECEMBER

FRIDAY

Dušan Jovanović

Who Sings Sisyphus

12. JANUARY

SUNDAY

Isaac Emmanuilovich Babel

Sunset

15. FEBRUARY

SATURDAY

Werner Schwab

She Presidents

20. APRIL

SUNDAY

23. APRIL

WEDNESDAY

Sergi Belbel

Caresses

16. MAY

FRIDAY

17. JUNE

TUESDAY

Meta Hočevar

Visit

3. OCTOBER

FRIDAY

19. OCTOBER

SUNDAY

William Shakespeare

Macbeth

2. NOVEMBER

SUNDAY

Marguerite Duras

La Musica

18. NOVEMBER

TUESDAY

Nikolaj Vasiljevič Gogolj

The Goverment Inspector

30. DECEMBER

TUESDAY

Yasmina Reza

»Art«

7. MARCH

SATURDAY

Pedro Calderón de la Barca

Life is a Dream

14. MARCH

SATURDAY

Harold Pinter

Ashes to Ashes

9. APRIL

THURSDAY

Evripid 

Iphigenia

26. SEPTEMBER

SATURDAY

Bertolt Brecht

Baal

24. OCTOBER

SATURDAY

29. NOVEMBER

SUNDAY

Miroslav Krleža

In agony

3. DECEMBER

THURSDAY

22. JANUARY

FRIDAY

Anton Pavlovič Čehov

The Cherry Orchard

23. JANUARY

SATURDAY

Matjaž Zupančič

Vladimir

11. MARCH

THURSDAY

10. APRIL

SATURDAY

7. MAY

FRIDAY

Irvine Welsh

Trainspotting

9. JUNE

WEDNESDAY

Fjodor Mihajlovič Dostojevski

Dostoevsky: The Idiot

30. SEPTEMBER

THURSDAY

Eileen Atkins

Vita & Virginia

2. OCTOBER

SATURDAY

Kristijan Muck

Portimão

14. OCTOBER

THURSDAY

Sergi Belbel

After the Rain

11. DECEMBER

SATURDAY

18. DECEMBER

SATURDAY

William Shakespeare

The Tempest

8. JANUARY

SATURDAY

Žarko Petan

Following Father

8. MARCH

WEDNESDAY

Jean-Baptiste Poquelin Molière

The Misanthrope

18. MARCH

SATURDAY

25. MARCH

SATURDAY

Biljana Srbljanović

Family Stories

5. APRIL

WEDNESDAY

Samuel Beckett

Waiting for Godot

11. MAY

THURSDAY

29. JUNE

THURSDAY

Yasmina Reza

The Unexpected Man

16. SEPTEMBER

SATURDAY

Alfred de Musset

Lorenzaccio

23. SEPTEMBER

SATURDAY

23. NOVEMBER

THURSDAY

Jean Racine

Bérénice

17. DECEMBER

SUNDAY

20. JANUARY

SATURDAY

David Harrower

Knives in Hens

27. JANUARY

SATURDAY

Boris A. Novak

Cassandra

19. APRIL

THURSDAY

Conor McPherson

The Weir

23. APRIL

MONDAY