Kontakti

Telefon:
01 252 14 62
01 252 14 92
01 426 45 03
01 426 45 49

Faks: 01 252 38 85
E-pošta: drama@drama.si

RAVNATELJ
Igor Samobor
ravnatelj@drama.si
01 252 14 79

TAJNICA RAVNATELJA
Teja Zupan
teja.zupan@drama.si
01 252 14 79

ORGANIZATORKA PROGRAMA
Špela Zorn
spela.zorn@drama.si
01 252 14 93

PREDSTAVNIK ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI
Jernej Pristov
info@drama.si
jernej.pristov@drama.si
01 252 14 61

VODJA TRŽENJA IN OGLAŠEVANJA
Milana Simonič
milana.simonic@drama.si

GLEDALIŠKA PEDAGOGINJA
Špela Šinigoj 
spela.sinigoj@drama.si

DRAMATURGINJE
Darja Dominkuš
darja.dominkus@drama.si
Mojca Kranjc
mojca.kranjc@drama.si
Eva Kraševec
eva.krasevec@drama.si

LEKTORICA
Tatjana Stanič
tatjana.stanic@drama.si

DRAMATURG IN LEKTOR
Arko
arko@drama.si

TEHNIČNI VODJA
Iztok Vadnjal
iztok.vadnjal@drama.si
01 425 01 60

POMOČNIK TEHNIČNEGA VODJE
Alain Frank
alain.frank@drama.si
tehnika@drama.si
01 425 01 60

RAČUNOVODSTVO
Nataša Brčan
natasa.brcan@drama.si
Katja Kumše Vodopič
katja.kumse.vodopic@drama.si
Katja Carli
katja.carli@drama.si
01 252 14 62

VPIS ABONMAJEV
Ema Peruš
abonma@drama.si
01 426 43 05

BLAGAJNA
Damjana Pritekelj in Jana Popara
01 252 15 11
Od 20. junija do 3. septembra bo blagajna SNG Drama Ljubljana zaprta.
V našo družbo vas ponovno vabimo v ponedeljek, 4. septembra, ko začnemo tudi z vpisom abonmajev.

2014 © Slovensko narodno gledališče Drama Ljubljana Pravila in pogoji uporabe spletnega mesta   Piškotki